Prikazuje se svih 6 rezultataPoredano po najnovijem

R. Petrović Api dodatak Plus 450 g

31,25 €
Cijena za j.m.: 69.44 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 31,25 €

R. Petrović Prostamel s koprivom i vrbovicom za prostatu 450g

24,10 €
Cijena za j.m.: 53.56 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 24,10 €

R. Petrović Uro tinktura kod problema urinarnog trakta 500ml

25,80 €
Cijena za j.m.: 51.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 25,80 €

R. Petrović Smart bee for kids 330g

19,70 €
Cijena za j.m.: 59.70 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 19,70 €

R. Petrović – Tinktura od propolisa 500ml

25,00 €
Cijena za j.m.: 50.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 25,00 €