- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Prikazuje se svih 12 rezultataPoredano po najnovijem
Novalac Plus početna mliječna hrana za dojenčad 400g
12,10 €Cijena za j.m.: 30.25 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 12,10 €
Novalac Total Comfort + za probavnu lagodnost dojenčadi 800g
31,98 €Cijena za j.m.: 39.98 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 31,98 €
Novalac Prenatal za trudnice i dojilje 30 kapsula
19,40 €Cijena za j.m.: 0.65 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 19,40 €
Novalac AR Digest + za dojenčad s regurgitacijom 400g
16,65 €Cijena za j.m.: 41.63 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 16,65 €
Novalac AC mliječna hrana za dojenčad s kolikama 400 g
14,50 €Cijena za j.m.: 36.25 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 14,50 €
Novalac 3 Junior za djecu od 1. do 3. godine života 400g
10,50 €Cijena za j.m.: 26.25 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 10,50 €
Novalac 2 prijelazna mliječna hrana za dojenčad (6-12 mj.) 400g
11,55 €Cijena za j.m.: 28.88 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 11,55 €
Novalac 1 početna mliječna hrana za dojenčad (0-6 mj.) 400g
11,55 €Cijena za j.m.: 28.88 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 11,55 €