- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Elancyl je dermokozmetički brend specijaliziran za njegu tijela, s naglaskom na proizvode protiv celulita, strija i gubitka čvrstoće kože. Njegove formule osmišljene su za svakodnevnu ciljanu njegu područja poput bedara, bokova, trbuha i stražnjice, uz pomoć u postizanju glađeg, zategnutijeg i njegovanijeg izgleda kože.
Prikazuje se svih 5 rezultataPoredano po najnovijem
Elancyl Slim Design Day dnevna njega protiv celulita 200ml
41,97 €Cijena za j.m.: 209.85 €/l
Cijena 10.9.2026.: 41,97 €
Elancyl MY COACH! anticelulitna njega 200ml
42,55 €Cijena za j.m.: 212.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 42,55 €
Elancyl Slim Design Oil ulje za vitkost 150ml
31,45 €Cijena za j.m.: 209.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 31,45 €
Elancyl Krema za prevenciju strija 200ml
23,97 €Cijena za j.m.: 119.85 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,97 €
Elancyl Gel-krema za korekciju strija 75ml
29,97 €Cijena za j.m.: 399.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 29,97 €