Prikazujemo 13–18 od 18 rezultataPoredano po najnovijem

Dermalogica Active Moist 2.0 lagana hidratantna krema 100ml

82,00 €
Cijena za j.m.: 820.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 82,00 €

Dermalogica Active Moist 2.0 lagana hidratantna krema 50ml

50,00 €
Cijena za j.m.: 1.000.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 50,00 €

Dermalogica Daily Microfoliant dnevni piling za posvjetljivanje 74g

73,00 €
Cijena za j.m.: 986.49 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 73,00 €

Dermalogica Skin Smoothing Cream 100ml

75,95 €
Cijena za j.m.: 759.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 75,95 €

Dermalogica Skin Smoothing Cream 50ml

52,00 €
Cijena za j.m.: 1.040.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 52,00 €

Dermalogica Intensive Moisture Balance 100ml

80,56 €
Cijena za j.m.: 805.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 80,56 €