- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Prikazujemo 1–12 od 20 rezultataPoredano po najnovijem
Curaprox Perio Plus Focus CHX 0,5% gel za desni kod upale i nakon dentalnih zahvata 10ml
6,40 €Cijena 21.9.2026.: 6,40 €
Curaprox Perio Plus Balance CHX 0,05% vodica za desni, aparatić i zaštitu od karijesa 200ml
10,75 €Cijena za j.m.: 53.75 €/l
Cijena 21.9.2026.: 10,75 €
Curaprox Perio Plus Regenerate 0,09% CHX za regeneraciju desni i sluznice 200ml
10,75 €Cijena za j.m.: 53.75 €/l
Cijena 11.9.2026.: 10,75 €
Curaprox Perio Plus Forte 0,2% CHX tekućina za intenzivnu njegu desni 200ml
10,75 €Cijena za j.m.: 53.75 €/l
Cijena 11.9.2026.: 10,75 €
Curasept ECOBIO tekućina za ispiranje usta 300ml
11,92 €Cijena za j.m.: 39.73 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,92 €