Prikazuje se svih 8 rezultataPoredano po najnovijem

Bio-Oil Natural Prirodno ulje za njegu kože 60ml

12,45 €
Cijena za j.m.: 207.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,45 €

Bio-oil ulje za ožiljke i strije 200ml

22,34 €
Cijena za j.m.: 111.70 €/l
Cijena 10.9.2026.: 22,34 €

Bio-Oil Gel za suhu kožu 100ml

11,10 €
Cijena za j.m.: 111.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,10 €

Bio-Oil Gel za suhu kožu 200ml

19,11 €
Cijena za j.m.: 95.55 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,11 €

Bio-oil ulje za ožiljke, strije i neujednačenu boju tena 125ml

17,85 €
Cijena za j.m.: 142.80 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,85 €