- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
BioNike AKNET Purifying cleansing pjenušavi gel s mikrogranulama 200ml
15,75 €
Cijena za j.m.: 78.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,75 €
Specifično formuliran za dubinsko čišćenje masne kože sklone aknama, pjenušavi gel pročišćava pore, uklanja nečistoću i višak sebuma te štiti od pojačane proizvodnje sebuma, zatvaranja pora i nastanka komedona. Nakon primjene koža ostaje meka, nježna, svježa i čista.
Nanijeti na mokru kožu i masirati kružnim pokretima, izbjegavajući područje osjetljive kože oko očiju. Potom isprati obilnom količinom mlake vode. Koristiti svakodnevno, za temeljitu higijenu masne kože sklone aknama.
Opis
Celulozne granule i mikrogranule jojobinog voska pomažu uklanjanju mrtvih stanica i smanjivanju prekomjernog lučenja sebuma. Esencijalna ulja kleke i metvice imaju antiseptičko i protuupalno djelovanje te ostavljaju osjećaj svježine nakon primjene. Blagi anionski surfaktanti izrazito nježno čiste kožu.
Sadržaj: 200 ml.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “BioNike AKNET Purifying cleansing pjenušavi gel s mikrogranulama 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
BioNike DEFENCE Esencijalna vodena gelirana otopina za čišćenje kože 400ml
19,50 €Cijena za j.m.: 48.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,50 €
CeraVe hidratantna emulzija za čišćenje 236ml
10,70 €Cijena za j.m.: 45.34 €/l
Cijena 10.9.2026.: 10,70 €
Embryolisse Eau de Beauté Rosamélis tonizirajuća vodica 200ml
14,31 €Cijena za j.m.: 71.55 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,31 €
Cetaphil PRO RednessControl pjena za nježno čišćenje 236ml
20,80 €Cijena za j.m.: 88.14 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,80 €
Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] micelarna otopina 200ml
17,50 €Cijena za j.m.: 87.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,50 €
Eucerin DERMOPURE piling za čišćenje lica 100ml
16,95 €Cijena za j.m.: 169.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,95 €

Recenzije
Još nema recenzija.