- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
ISDIN Eryfotona AK-NMSC Fluid SPF 100+ za aktinički oštećenu kožu 50ml
34,61 €
Cijena za j.m.: 692.20 €/l
Cijena 1.10.2026.: 34,61 €
ISDIN Eryfotona AK-NMSC Fluid SPF 100+ 50 ml specijalizirani je medicinski proizvod za kožu s aktiničkim oštećenjima i aktiničkom keratozom. Pruža iznimno visoku UVA/UVB zaštitu te je namijenjen prevenciji i zaštitnoj adjuvantnoj njezi kože izložene kroničnom djelovanju sunca.
Patentirana DNA Repairsomes® tehnologija s fotolijazom pomaže zaštititi kožu od novih oštećenja i podupire prirodne procese popravka fotoodštećene kože. Lagani, vodootporni fluid brzo se stapa s kožom i prikladan je za svakodnevnu primjenu na licu, vlasištu, ušima, dekolteu i nadlanicama.
Opis
ISDIN Eryfotona AK-NMSC Fluid SPF 100+ – za aktinički oštećenu kožu 50 ml
ISDIN Eryfotona AK-NMSC Fluid SPF 100+ nije klasična krema za sunčanje, već specijalizirani medicinski proizvod razvijen za kožu s kroničnim fotoodštećenjima, aktiničkom keratozom (AK) te za osobe s povećanim rizikom ili poviješću nemelanomskog raka kože (NMSC).
Kombinira vrlo visoku fotoprotekciju SPF 100+ s patentiranom DNA Repairsomes® tehnologijom koja pomaže zaštititi kožu od daljnjih oštećenja uzrokovanih suncem i podupire prirodne procese popravka aktinički oštećene kože.
Više od vrlo visoke zaštite od sunca
Kod kože koja je godinama intenzivno izložena UV zračenju nije dovoljna samo klasična svakodnevna SPF zaštita. Eryfotona AK-NMSC posebno je razvijena za područja na kojima se aktinička oštećenja najčešće pojavljuju – lice, čelo, uši, dekolte, ćelavo vlasište i nadlanice.
Proizvod je namijenjen prevenciji i zaštitnoj adjuvantnoj njezi kod aktiničke keratoze i drugih oblika nemelanomskog raka kože, uz redovite dermatološke kontrole i terapiju koju je odredio liječnik.
DNA Repairsomes® – zaštita i potpora popravku fotoodštećenja
DNA Repairsomes® kombinira UVA/UVB filtre i ekstrakt planktona s fotolijazom kapsuliranom u liposome.
Fotolijaza je enzim koji se aktivira vidljivim svjetlom. Tehnologija stvara zaštitni film na koži koji apsorbira, reflektira i raspršuje sunčevo zračenje te pomaže smanjiti i poboljšati subkliničko područje kronično fotoodštećene kože.
Za kožu s aktiničkom keratozom i kroničnim oštećenjima od sunca
Aktinička keratoza povezana je s dugotrajnim i kumulativnim izlaganjem sunčevom zračenju. Promjene se često pojavljuju kao gruba, ljuskava, osjetljiva ili zadebljana područja na dijelovima kože koji su godinama bili izloženi suncu.
Redovita svakodnevna fotoprotekcija zato je jedan od ključnih dijelova njege takve kože. ISDIN Eryfotona AK-NMSC razvijena je upravo za ovu specifičnu potrebu.
Prednosti ISDIN Eryfotona AK-NMSC Fluida
- vrlo visoka zaštita SPF 100+
- za aktinički oštećenu kožu i aktiničku keratozu
- zaštitna adjuvantna njega kod AK i NMSC
- patentirana DNA Repairsomes® tehnologija
- sadrži fotolijazu kapsuliranu u liposome
- pomaže spriječiti nova oštećenja uzrokovana sunčevim zračenjem
- podupire procese popravka aktinički oštećene kože
- lagana fluidna tekstura
- vodootporna formula
- bez mineralnih ulja
- hipoalergena formula razvijena za smanjenje rizika od alergijskih reakcija
Lagana tekstura za svakodnevnu uporabu
Unatoč vrlo visokoj razini zaštite, Eryfotona AK-NMSC ima laganu fluidnu teksturu koja se prilikom razmazivanja dodatno stapa s kožom i omogućuje jednostavnu primjenu na većim ili teško dostupnim područjima poput vlasišta i ušiju.
Način primjene
Prije uporabe bočicu dobro protresti.
Nanesite obilnu količinu na zahvaćeno područje i druga područja kronično izložena suncu 2 puta dnevno – ujutro i početkom poslijepodneva.
Fotolijaza se aktivira vidljivim svjetlom, zbog čega je važna redovita dnevna primjena.
U slučaju izravnog izlaganja suncu proizvod ponovno nanesite svaka 2 sata te nakon intenzivnog znojenja, kupanja ili brisanja kože.
Ključni sastojci
DNA Repairsomes®: kompleks UVA/UVB filtera i ekstrakta planktona s fotolijazom kapsuliranom u liposome.
Bisabolol: sastojak poznat po umirujućem djelovanju na osjetljivu kožu.
Pantenol: pomaže održavanju ugode i hidratacije kože.
Vitamin E (tokoferil acetat): antioksidativni sastojak koji dodatno njeguje kožu izloženu okolišnim stresorima.
Važna upozorenja
ISDIN Eryfotona AK-NMSC je medicinski proizvod i ne zamjenjuje dermatološki pregled niti liječenje aktiničke keratoze ili nemelanomskog raka kože.
Nanositi samo na čistu i neoštećenu kožu. Kod osoba koje su liječene farmakološki ili kirurški zbog AK ili NMSC proizvođač preporučuje započeti uporabu tek nakon potpunog zacjeljivanja lezija.
Proizvod se ne preporučuje djeci, trudnicama ni dojiljama. Izbjegavati kontakt s očima i sluznicama.
Ako ste imali aktiničku keratozu ili nemelanomski rak kože, potrebno je izbjegavati izravno izlaganje suncu i redovito provoditi dermatološke kontrole.
Pakiranje
50 ml.
Česta pitanja
Za što se koristi ISDIN Eryfotona AK-NMSC?
Namijenjena je prevenciji i zaštitnoj adjuvantnoj njezi aktiničke keratoze te drugih oblika nemelanomskog raka kože, kao i vrlo visokoj svakodnevnoj zaštiti kronično fotoodštećene kože.
Je li ovo obična SPF krema?
Ne. Riječ je o medicinskom proizvodu s vrlo visokom fotoprotekcijom i patentiranom DNA Repairsomes® tehnologijom posebno razvijenom za aktinički oštećenu kožu.
Što je DNA Repairsomes®?
To je patentirana kombinacija UVA/UVB filtera i fotolijaze kapsulirane u liposome koja pomaže zaštititi kožu i poduprijeti procese popravka fotoodštećenja.
Koliko često se nanosi?
Za svakodnevnu uporabu preporučuje se dva puta dnevno – ujutro i početkom poslijepodneva. Kod izravnog izlaganja suncu ponovno se nanosi svaka dva sata.
Na koja područja se može nanositi?
Na kronično izložena područja poput lica, čela, ušiju, dekoltea, ćelavog vlasišta i nadlanica.
Je li vodootporan?
Da. ISDIN ga deklarira kao vodootporan fluid, ali kod kupanja, znojenja i duljeg boravka na suncu zaštitu je potrebno redovito obnoviti.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “ISDIN Eryfotona AK-NMSC Fluid SPF 100+ za aktinički oštećenu kožu 50ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
ISDIN Fotoprotector Fusion Water MAGIC GLOW SPF50 50ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
27,00 €
Cijena za j.m.: 540.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 27,00 €
Avène Visoka zaštita Anti-pigmentation tonirani fluid SPF50+ 40ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
32,50 €
Cijena 10.9.2026.: 32,50 €
Avène Visoka zaštita Anti-age fluid SPF50 40ml
Ocijenjeno 4.00 od 5
32,50 €
Cijena 10.9.2026.: 32,50 €
Eucerin Sensitive Protect sprej za zaštitu kože od sunca SPF 50+ 200ml
32,05 €Cijena za j.m.: 160.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 32,05 €
Avène tonirana krema za zaštitu od sunca SPF50+ 50ml
Cijena 10.9.2026.: 25,63 €
Eucerin Actinic Control MD SPF 100 fluid za zaštitu od sunca 80ml
33,85 €Cijena za j.m.: 423.13 €/l
Cijena 10.9.2026.: 33,85 €

Recenzije
Još nema recenzija.