- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Pantogar tonik protiv opadanja kose za muškarce 100ml
18,06 €
Cijena za j.m.: 180.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,06 €
Pantogar tonik protiv ispadanja kose namijenjen muškarcima s problemom opadanja kose zbog prekomjernog lučenja muškog spolnog hormona dihidrotestosterona.
Sadrži Procapil kompleks, kofein i vitamine skupine B koji pridonose boljoj mikrocirkulaciji vlasišta – poboljšava se ishrana korijena kose, aktivira se korijen i kosa postaje jača i gušća.
Pantogar tonik protiv opadanja kose za muškarce smanjuje gubitak kose, aktivira korijen dlake, poboljšava kvalitetu kose.
Opis
Pantogar linija namjenjena je za primjenu u stanjima povećanog difuznog opadanja kose kao što su: pojačano lučenje hormona, kemoterapija, zračenje, trovanje, primarni poremećaji vlasi (lako lomljenje kose, genetski poremećaji), prirođeni poremećaji, gubitak uzrokovan ljekovima, endokrilni poremećaji (trudnoća, menopauza), Covid-19, prehrambeni poremećaji, fiziološki i psihološki stres..
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Pantogar tonik protiv opadanja kose za muškarce 100ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Vital Plus CU Anagenil Complex potiče rast kose PROMO 9x40ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
85,60 €
Cijena za j.m.: 237.78 €/l
Cijena 10.9.2026.: 85,60 €
Pharmaceris H Stimuforten tretman za rast kose 125ml
23,78 €Cijena za j.m.: 190.24 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,78 €
Scandinavian Biolabs Hair Activation Routine za rast kose za muškarce
82,70 €Cijena 10.9.2026.: 82,70 €
Scandinavian Biolabs Hair Activation Routine komplet za rast kose za žene
82,70 €Cijena 10.9.2026.: 82,70 €
Arkopharma Forcapil Anti-Chute Sprej protiv ispadanja kose 125ml
32,23 €Cijena za j.m.: 257.84 €/l
Cijena 10.9.2026.: 32,23 €
Ducray ANAPHASE+ nadopunjujući šampon protiv ispadanja kose 400ml
Najniža cijena 30 dana: 26,40 €
Cijena 10.9.2026.: 26,40 €

Recenzije
Još nema recenzija.